Zbuduj lokalną witrynę internetową z wiadomościami online opartą na społeczności

Wraz z wprowadzeniem bloga tworzenie społecznościowej, lokalnej, internetowej witryny z wiadomościami stało się o wiele łatwiejsze niż przy użyciu konwencjonalnej strony internetowej.

Platforma blogowa

Zainstaluj WordPressa w nowej domenie lub subdomenie istniejącej domeny. Nowa domena dla Twojej społeczności, lokalnej, internetowej witryny z wiadomościami jest preferowana do celów indeksowania, rankingu i ułatwienia wyszukiwania.

Wybierz i zainstaluj motyw WordPress, odpowiedni dla Twojej społeczności, lokalnej, online, witryny z wiadomościami, spośród tysięcy swobodnie dostępnych w Internecie.

Zaprojektuj swój nagłówek i dostosuj wygląd lokalnej, internetowej witryny z wiadomościami kierowanej przez społeczność.

Na najbardziej podstawowym poziomie Twoja nowa, lokalna, internetowa witryna z wiadomościami jest już gotowa do uruchomienia.

Indeksowanie

Oczywiście istnieje wiele prac związanych z optymalizacją wyszukiwarek (SEO), które można wykonać, aby poprawić indeksowanie i ranking. Przynajmniej będziesz potrzebował linku ze strony gdzieś w sieci, która jest regularnie przeszukiwana, aby wyszukiwarki mogły znaleźć twoją nową, opartą na społeczności, lokalną, internetową witrynę z wiadomościami.

Wystarczy link z własnej strony głównej.

Alternatywnie możesz dołączyć do jednego lub kilku blogów, sieci społecznościowych i przesłać swoją witrynę internetową z wiadomościami. Pomocne byłoby również przesłanie adresu URL witryny społecznościowej, lokalnej, internetowej z wiadomościami do kilku katalogów. Te zgłoszenia Twojej społecznościowej witryny z wiadomościami nie tylko zaindeksują Cię, ale także linki zwrotne zwiększą Twój wynik SEO, a tym samym pomogą Ci w rankingu na stronach wyników wyszukiwania (SERP).

Tak więc, po wykonaniu tak wielu prac rozwojowych, twoja lokalna, internetowa strona z wiadomościami jest gotowa do przeszukiwania, indeksowania i umieszczania w rankingu SE, gdy zaczynasz publikować kierowane przez społeczność wiadomości z twojej okolicy.

Pierwsze kroki

WordPress zawiera jeden post zatytułowany Hello World i jeden komentarz do tego posta. Usuń oba i zacznij od nowa.

Źródła wiadomości

Oprócz pisania własnych wiadomości, istnieją dwa główne źródła wiadomości społecznościowych:

* Komunikaty prasowe.
* Zgłoszenia grup społeczności.

Komunikaty prasowe

W Australii istnieją trzy poziomy władzy: lokalny, stanowy i federalny.
In case you loved this information and you would love to receive much more information with regards to ciekawe wiadomości generously visit the internet site.
Każdy z nich będzie publikował częste komunikaty prasowe. Komunikaty prasowe stanów i rządów federalnych będą pochodzić nie tylko ze stron internetowych odpowiednich rządów, ale także ze stron internetowych różnych partii i stron internetowych poszczególnych polityków.

Zwróć uwagę na komunikaty prasowe swojego lokalnego członka, zarówno stanowego, jak i federalnego, czy to w rządzie, opozycji, mniejszej partii lub niezależnej. Regularnie sprawdzaj również komunikaty prasowe ministrów odpowiedzialnych za teki, które interesują czytelników lub pasują do twoich redakcyjnych zamysłów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *